Через негоду 560 населених пунктів в 10 областях досі залишаються без світла

Фото: biz.censor.net

Через негоду знеструмленими залишаються 559 населених пунктів в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській областях. За даними «Укренерго», найскладніша ситуація в Одеській, Миколаївській, Донецькій областях.

Про це повідомляє «Економічна правда».

Також через обстріли є нові пошкодження в мережах обленерго в Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових, пояснили в держкомпанії.

«За минулу добу Укренерго заживило 2 високовольтні повітряні лінії 330 кВ у південному регіоні, що були пошкоджені негодою. Також включили в роботу ще одну лінію 330 кВ для підвищення надійності живлення в регіоні. Ще одна високовольтна повітряна лінія 330, що вимикалась з технічних причин, повернута в роботу у східному регіоні», – повідомляють в «Укренерго».

Також повідомляється, що рівень споживання електроенергії зростає під впливом морозної погоди та у міру того, як ремонтні бригади «Укренерго» й обленерго відновлюють енергопостачання населених пунктів, що постраждали від негоди.

«Одночасне заживлення великої кількості споживачів – це складний технічний процес, який може спричинити перевантаження електромереж й призвести до додаткових технічних пошкоджень. Споживайте електрику ощадливо, особливо в ранкові та вечірні години – з 9:00 до 11:00 та з 16:00 до 18:00», – закликали в «Укренерго».

Водночас протягом доби 1 блок теплової електростанції виведено в аварійний ремонт й 1 блок повернуто в роботу.

«Попри відключення енергоблока, електроенергії, виробленої українськими електростанціями, сьогодні достатньо для забезпечення потреб побутових та юридичних споживачів. Ліміти споживання не запроваджувались», – йдеться у повідомленні.

Експорт електроенергії 28 листопада відсутній. Імпорт здійснюється у вечірні години зі Словаччини, Румунії, Молдови, загальний обсяг – 1358 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 559 МВт. Технічно можлива максимальна потужність 1200 МВ.

оренда квартири Львів

Новини