Через сказ собаки в центрі Львова запровадили карантин

Фото: bar-city.gov.ua

Собака, яку напередодні виловили у Львові, померла через сказ. У зв’язку з цим, ЛКП «Лев»  на 60 днів змушені закрити на карантин.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Ореста Тимчишина, 21 лютого вранці до ЛКП «Лев» надійшло повідомлення про безпритульну собаку на вул. Гоголя. Терміново виїхала бригада, яка відловила тварину та доправила її о 10:15 на територію підприємства. 

«Були проведені відповідні щеплення і ознак сказу не проглядалося, але вже у другій половині дня виникла підозра, а сьогодні зранку ця собака померла. Лабораторна експертиза показала, що причиною смерті був сказ», – повідомив посадовець.

Відтак, відбулося екстрене засідання міської протиепізоотичної комісії, на якому ухвалили рішення про закриття на карантин ЛКП «Лев», а також введення п’ятикілометрової карантинної зони довкола  місця відлову собаки, тобто вулиці Гоголя.

В Львівській міськраді рекомендують власникам собак і котів та інших домашніх тварин поновити, або якщо не було, то провести вакцинацію від сказу. Це можна зробити в клініках, де ці тварини є на обліку, або у Державній ветеринарній клініці за адресою вул. Промислова, 9.

оренда квартири Львів

Новини