Через велике споживання «Укренерго» знову залучає аварійну допомогу з інших країн

Фото: Укренерго

Споживання тримається на рекордно високому за цей опалювальний сезон рівні, через це «Укренерго» змушене знову залучати з 11:00 до 19:00 аварійну допомогу з Румунії та Польщі.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що учора, 7 грудня, в енергосистемі вранці був зафіксований рекордно високий за цей опалювальний сезон рівень споживання. Добовий максимум споживання вчора був на 4% вище, ніж відповідний показник 6 грудня.

Сьогодні зранку Диспетчерський центр «Укренерго» знову фіксує високий рівень споживання, який майже дорівнює вчорашньому рекорду.

«Укренерго» наголошує, для уникнення дефіциту і підтримки балансу між виробництвом та споживанням в енергосистемі зараз особливо важливо ощадливо споживати електроенергію.

На електростанціях наразі немає вільних потужностей. Внаслідок систематичних і тривалих обстрілів вчергове постраждала одна з теплоелектростанцій у східному регіоні. В іншому регіоні в аварійний ремонт через зауваження до роботи обладнання вийшов один з енергоблоків. Ще на деяких блоках теплоелектростанцій тривають ремонтні роботи, а сонячні електростанції не можуть працювати на максимумі своїх можливостей через щільну хмарність по всій країні.

Для уникнення відключень та підтримки балансу в енергосистемі Диспетчерський центр «Укренерго» змушений сьогодні знову залучити аварійну допомогу від операторів системи передачі електроенергії Румунії та Польщі з 11:00 до 19:00 потужністю 400 МВт.

Водночас ліміти споживання не запроваджувались, графіки відключень не вводилися та не прогнозуються.

оренда квартири Львів

Новини