Через відсутність успіху на фронті тактика РФ стає все більш терористичною – Міноборони

Фото: Міноборони

Через відсутність успіху на фронті росіяни у відчаї, і їхня тактика стає все більш терористичною.

Таку думку висловив перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України, передає Укрінформ.

Павлюк наголосив, що сили оборони України невпинно повертають контроль над українськими містами, селами та селищами.

«Росіяни у відчаї, через відсутність успіху на фронті їхня тактика стає все більш терористичною, вони обстрілюють регіони, вбивають цивільне населення, знищують інфраструктуру», – сказав перший заступник міністра.

Він додав, що з поверненням українського стяга на деокуповані території життя там відновлюється, і цей процес є одним із найскладніших викликів, які долають в Україні.

«Ми боремося за людей, що жили і живуть у населених пунктах, які противник намагався загарбати. На нас лежить величезна відповідальність – зробити все, щоб відновити там безпечні умови», – наголосив генерал-лейтенант.

На його переконання, життєво необхідно впроваджувати військові адміністрації на деокупованих територіях в межах прикордонних, прифронтових та фронтових адміністративних одиниць для забезпечення належного функціонування регіонів і громад.

«Кожний прикордонний, прифронтовий та звільнений населений пункт залишається важливим у військовому аспекті – це логістичні маршрути, нові оборонні рубежі», – додав Павлюк.

Він акцентував, що органи місцевої влади на час війни не можуть бути «політичною ареною», насамперед це центри прийняття рішень воєнного часу, ресурсні та інтелектуальні осередки забезпечення тилу.

оренда квартири Львів

Новини