Черговий обвал фасаду в центрі Львова. Цього разу постраждали автомобілі

Скриншот з відео «Першого Західного»

Не балконами єдиними. З львівських будинків падають ще й частини фасадів. У центрі міста бетонні елементи обвалились на припарковані автомобілі.

У програмі «ОЧІ» на «Першому Західному» журналісти дізнавались, хто буде за це відповідати та чи відшкодують власникам збитки.

В історичній частині Львова на вулиці Нижанківського елементи фасаду впали на припарковані автівки. Одна машина тепер без заднього скла, а у іншої – пошкоджені лобове та дах.

Управителем будинку, що розсипається, є львівське комунальне підприємство «Княже місто».

«Аварійні елементи фасаду в найближчі години будуть зняті за допомогою автовишки. Також буде проведено обстеження цього фасаду для того, щоб унеможливити відшарування в майбутньому», – говорить юрист ЛКП «Княже місто» Антон Довгань.

Скриншот з відео «Першого Західного»

З’ясовувати обставини на місце прибули і правоохоронці.

«Надійшов виклик від власника транспортного засобу «Форд» про те, що фасад будинку пошкодив його автомобіль. Зараз запросимо власника транспортного засобу до відділку поліції для написання заяви», – зазначає інспектор Патрульної поліції Львівщини Юрій Бавдис.

Далі правоохоронці встановлюватимуть обставини події та проведуть необхідні експертизи. Якщо власники автівок захочуть відшкодування – їм доведеться подавати до суду.

оренда квартири Львів

Новини