Чітко розуміємо, до чого готується Росія – Зеленский

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна чітко розуміє, до чого готується Росія і під що збирають солдатів у свою армію.

Про це йдеться у вечірньому зверненні Зеленського.

«Поступово плануємо й нашу роботу з партнерами на найближчі місяці – і травень, і червень мають стати часом активності заради України, заради того, щоб досягти наших завдань у цій війні. Чітко розуміємо, до чого готуються в Росії, що вони хочуть, під що збиратимуть солдатів у свою армію. І в нас, у нас усіх, у наших партнерів, має бути сильна відповідь на російські операції – будь-які російські операції.

Ми маємо перемогти в цій війні. Це історичний шанс України – зламати російський реваншизм, і ми маємо цим шансом скористатися. Заради надійної безпеки для наших дітей.»

Зеленський також розповів, що сьогодні була також тривала й детальна доповідь головкома Олександра Сирського. Зокрема, йшлося про дії Сил оборони на ключових напрямках.

«Захист наших позицій. Зміцнення наших позицій. Тиск наш на російські позиції. Ключові наші плани оборонних та активних дій на найближчий час.»

оренда квартири Львів

Новини