Данілов озвучив оптимістичні прогнози щодо тривалості війни – в РФ почалися процеси розпаду

Фото: РНБО

Секретар РНБО Олексій Данілов вірить, що війна не триватиме довгі роки і закінчиться перемогою України. Він також переконаний, що в Росії уже розпочалися процеси, які призведуть до її розпаду.

Про це він заявив в інтерв’ю LB.UA

«Я хотів би з вами не погодитися, коли ви кажете, що роки-роки-роки ми будемо боротися з цим агресором. Я більш оптимістичний у цьому випадку, у мене свій прогноз, як це має закінчитися.

Я дуже обережно, ви знаєте, до цього ставлюся. Я кажу, що раз – це буде непроста війна; два – перемога буде за нами; три – не буде швидкої перемоги, але це точно не роки-роки-роки, як ви зараз кажете».

За словами Данілова, треба зробити так, щоб після перемоги України у війні у Росії «взагалі не було бажання.., не було зубів у роті когось покусати, не тільки нас».

Секретар РНБО вірить, що Україна «обов’язково це зробить», і тоді всі будуть «більш спокійні».

Олексій Данілов переконаний, що в Росії розпочалися процеси розпаду, які не влаштовують керівництво Російської Федерації.

«Вони розпочалися не відразу – не в березні, не у квітні, а от два місяці як почали набирати обертів.

У дослідженнях є території, які вже готові звільнятися від того колоніального стану. У нас є перша, скажімо так, десятка цих регіонів. Ми розуміємо, хто буде, умовно кажучи, в авангарді всіх процесів».

За словами Данілова, про це свідчать дані спецдосліджень, які безпосередньо спецслужби Російської Федерації проводять на своїй території.

Вони показують, що є території, які не підтримують режим президента Росії Володимира Путіна, і їх відсоток «набагато більший, ніж, умовно кажучи, ще два місяці тому».

Данілов додав, що самі ж росіяни знають про ці території, які готові звільнятися від РФ.

Серед таких він на першому місці назвав Татарстан, а на другому Ічкерію, яка «обов’язково буде вільною».

Данілов переконаний – коли процес виходу з РФ розпочнеться, то зупинити його буде неможливо, бо він набиратиме обертів і закінчиться розвалом Федерації.

Секретар РНБО також додав, що Україна майже не бере участі у цьому – Путін розвалює РФ власними діями.

«Путін побудував тоталітарний режим. Звичайно, люди залякані. Я хочу вам нагадати: в Радянському Союзі було те саме. У Радянському Союзі людей, які мали сміливість виходити, було дуже-дуже мало. Але коли почалися процеси, люди заполонили всі вулиці, площі й майдани, і оцей так званий великий СРСР просто луснув, як той херсонський кавун, розумієте? Про це йдеться. Процеси зараз починають рухатися. І вони рухаються з великою швидкістю. Єдине, що нам дуже хотілося б, щоб це було сьогодні на сьогодні, але так у світі не буває».

Водночас секретар РНБО додав, що Україна прискорює ці процеси, коли «вбиває тих терористів, які відправляються до нас сюди», і коли в Росії зростає кількість «свіжих могил хлопців».

Українська правда

оренда квартири Львів

Новини