Данілов про вибори в США: Американський народ зробить свій вибір. Нам треба своє робити…

Фото: BBC

Україна розробляє стратегії на різні випадки майбутнього в контексті виборів у США в 2024 році, зокрема в разі перемоги лідера республіканців Дональда Трампа.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в ефірі УП Live.

«Не треба ні з чого робити трагедії. Я ще раз нагадаю, коли Трамп став президентом то на Росії святкували, пили шампанське, вітали одне одного і у них було гасло «Трамп наш». Виявилося, що Трамп зовсім не ваш. Трамп американський, тому давайте заспокоїмося. Американський народ зробить свій вибір. Нам треба своє робити…

Ми маємо працювати з будь-якими президентами, будь-якими політичними силами, які отримали легітимний мандат довіри від свого виборця. Апарат РНБО розробляє різні стратегії. Зараз дуже важливе питання, яка має бути наша країна після перемоги. Наша країна вже «вагітна» трансформацією».

Нагадаємо, експрезидент США Дональд Трамп після перемоги на республіканських праймериз в Айові пообіцяв «дуже швидко» вирішити ситуацію з війною в Україні, висловивши упевненість, що зможе залучити до діалогу президентів України і Росії, яких він «добре знає».

оренда квартири Львів

Новини