​ ДБР розслідує обставини загибелі військових 128 ОГШБ, ініційоване службове розслідування

Фото:128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

ДБР розслідує обставини трагічної загибелі військових та мирних жителів внаслідок ракетного удару 3 листопада по населеному пункту на Запоріжжі.

Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

«Працівники ДБР зареєстрували кримінальне провадження за фактом загибелі військових та мирних жителів під час обстрілу населеного пункту в Запорізькій області.

 Колектив Бюро висловлює глибоке співчуття близьким та рідним усіх загиблих та постраждалих під час цих трагічних подій».

Зазначається, що розслідування обставин справи та притягнення до відповідальності причетних наразі є одним з пріоритетних завдань ДБР.

В Бюро нагадують, що 3 листопада під час ракетного удару, який ворог наніс ракетою типу «Іскандер» по селу на Запоріжжі, загинули та були поранені військовослужбовці 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади та мирні мешканці.

Вибуховою хвилею та уламками пошкоджено близько 30 будинків та господарчих споруд, розташованих поруч з місцем удару. Наразі працівники ДБР проводять слідчі дії, встановлюючи деталі обставин, які призвели до трагедії.

Ініційовано службове розслідування дій військових посадових осіб, які організували захід до дня «Ракетних військ і артилерії» поблизу лінії фронту.

оренда квартири Львів

Новини