День війни коштує Україні 100 мільйонів доларів – Резніков

Фото: Укрінформ

Один день війни коштує Україні 100 мільйонів доларів.

Про це міністр оборони Олексій Резніков сказав в інтерв’ю Укрінформу.

«День війни коштує нам 100 мільйонів доларів. А тепер візьміть бюджети всіх поважних великих волонтерських фондів, подивіться, скільки вони збирають. І держава, яка витрачає 100 мільйонів доларів на добу в цілому. От просто вдумайтеся.

Тому несправедливо пред’являти претензії державі – військово-політичному керівництву, всім – від місцевих керівників до парламенту, уряду, президента, що все роблять волонтери. Це не так», – зазначив Резніков.

При цьому міністр оборони уточнив, що поставки від волонтерів із 24 лютого 2022 року донині – це 3% від усього, що «потрапило на війну».

Він підкреслив, що фактично армію забезпечують громадяни України, бо працюють і сплачують податки, які спрямовуються в державний бюджет, а звідти – у тому числі на армію.

«Армія сьогодні – найбільший споживач коштів. Але ж кошти потрібні й на утримання країни в цілому: на інфраструктуру, на відновлення, на підтримку соціально незахищених. Тому треба працювати і платити податки. Треба бізнесу бути активним і підтримувати підприємців», – додав міністр оборони.

Нагадаємо, від початку повномасштабного російського вторгнення Україна отримала від партнерів під 100 мільярдів доларів допомоги – це озброєння та військова техніка.

3 вересня Президент Володимир Зеленський заявив, що впродовж тижня запропонує парламенту звільнити Олексія Резнікова з посади міністра оборони і призначити на відповідну посаду чинного голову Фонду державного майна Рустема Умєрова.

4 вересня Резніков повідомив, що подав до Верховної Ради заяву про відставку.

оренда квартири Львів

Новини