Держдеп про антиєврейські погроми в Дагестані: Звинувачувати Україну – абсурд

Фото: Голос Америки

Речник Державного департаменту США Метью Міллер у понеділок відкинув заяви Росії про нібито причетність України до антиєврейських погромів в аеропорту Махачкали, що в Дагестані, напередодні.

Про це Міллер заявив на брифінгу, повідомляє «Європейська правда».

Марія Захарова, яка є представницею російського МЗС, у понеділок розповіла, що події в Дагестані стали наслідком «спланованої і здійсненої ззовні провокації», в якій ключову роль зіграв «київський режим».

Як доказ вона навела реакцію президента Володимира Зеленського на події, яку той опублікував у соцмережах.

«Я бачив їхні заяви зі звинуваченням України. Це абсурд, звісно ж», – коротко прокоментував речник Держдепу.

Він додав, що Росія повинна притягти до відповідальності винних в антиєврейських заворушеннях у Дагестані напередодні.

Нагадаємо, у неділю 29 жовтня в Махачкалі (Дагестан, РФ) учасники антисемітської акції увірвалися в аеропорт і намагалися проникнути в літак із Тель-Авіва, шукаючи євреїв, а росіян пропускали.

Зеленський після відео зі штурмом аеропорту Махачкали з пошуком євреїв заявив, що російський антисемітизм і ненависть до інших націй – системні й глибоко вкорінені.

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що на антисемітські погроми у Махачкалі 29 жовтня вплинула Україна і «агентура західних спецслужб».

У Єврокомісії засудили антиєврейські заворушення у російському Дагестані. А в НАТО вважають, що ці заворушення невигідні Кремлю та є одним із проявів радикалізації російського суспільства.

оренда квартири Львів

Новини