Держдеп про заміну Шойгу: Путін відчайдушно хоче продовжувати загарбницьку війну проти України

Фото: Радіо Свобода

У Державному департаменті США прокоментували звільнення з посади міністра оборони РФ Сергєя Шойгу і його заміну на Андрєя Бєлоусова.

Про це повідомляє «Європейська правда».

Як заявив на брифінгу заступник речника Держдепу США Ведант Пател, перестановки в російському Міноборони свідчать про те, що кремлівський правитель Владімір Путін хоче продовжувати свою загарбницьку війну проти України.

«Ми вважаємо, що це ще одне свідчення того, що Путін відчайдушно хоче продовжувати свою загарбницьку війну проти України, незважаючи на те, що вона завдає значних збитків російській економіці і призводить до великих втрат російських військ, які, за деякими оцінками, сягають 315 тисяч осіб», – зазначив представник Держдепу.

Він додав, що Путін міг би закінчити війну будь-якої миті, вивівши війська, «замість того, щоб продовжувати щодня здійснювати жорстокі атаки на український народ».

Нагадаємо, Путін замінив Шойгу на Бєлоусова на посаді міністра оборони Росії 12 травня. Водночас Шойгу обійме посаду секретаря Ради безпеки замість Ніколая Патрушева.

Коментуючи кадрові ротації Кремля, міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс вказав, що новий очільник російського Міноборони Бєлоусов стане черговою «маріонеткою» Путіна.

А президент Литви Гітанас Науседа переконаний, що заміна міністра оборони пов’язана з бажанням російського режиму продовжувати загарбницьку війну проти України.

оренда квартири Львів

Новини