Деякі категорії чоловіків призовного віку таки зможуть отримати паспорт за кордоном. Перелік

Фото: Еспресо

Чоловіки віком від 18 до 60 років з 25 квітня можуть отримати паспортні документи виключно на території України, проте деяким категоріям громадян їх таки надаватимуть за кордоном.

Про це повідомляє Державне підприємство «Документ».

Зазначається, що Кабінетом міністрів ухвалено постанову № 443 від 23 квітня 2024 року, яка вносить зміни в процедуру отримання паспортних документів для чоловіків віком від 18 до 60 років і які звертаються до філій ДП «Документ» за кордоном.

Нові правила набрали чинності з дати опублікування Постанови № 443 – 25 квітня 2024 року. Тож з цієї дати чоловіки призовного віком зможуть отримати паспортні документи виключно в органах ДМС на території України, пересилання документів до закордонних філій ДП «Документ» не здійснюватиметься.

Однак є категорії, які таки зможуть отримати паспортні документи за кордоном. Серед таких осіб: люди з інвалідністю; опікуни над особами з інвалідністю; батьки дітей з інвалідністю; особи, які потребують постійного догляду; супроводжуючі важкохворих дітей; особи зі складових сил оборони та безпеки; постраждалі внаслідок військової агресії РФ проти України, які виїхали на лікування за кордон.

оренда квартири Львів

Новини