Для відключення електроенергії тепер застосовуватимуть не ліміти, а групи – речниця Львівобленерго

Фото: slovoidilo

Від сьогодні відключень світла в Україні стане менше. Вночі в роботу запустять додатковий блок на одній із АЕС. Це додасть потужності енергосистемі. Графіки не зникнуть, але вони стануть м’якшими. Тим часом, Кабмін анонсував виділення 30 млн євро на реконструкцію однієї із підстанцій у Львівській області. Про це повідомив премєр-міністр України Денис Шмигаль.

Про те, як це вплине на систему графіків на Львівщині, в програмі «Головне за день» на «Першому  Західному»  розповіла речниця «Львівобленерго» Галина Петрушка.

«Донедавна нам доводили ліміти. Тобто, ми знали, що в певних лімітах ми маємо якусь годину пройти. Тепер будуть застосовувати не ліміти, а групи погодинних відключень. Тобто, в певній годині буде застосовуватись та чи інша група. Це буде впродовж вихідних, а після того буде робитись аналіз. Тобто, говорити, що буде більше чи менше електроенергії – ми не можемо», – говорить Галина Петрушка.

Попри те, 8 червня на Львівщині графіки погодинних відключень будуть діяти з 00:00 до 05:00 та з 16:00 до 24:00 години.

«Кожен споживач може просто зайти на сайт, перевірити в якій він групі і подивитися в якій годині будуть вимикати електроенергію. В помаранчевих клітинках можна перевірити, коли в вас не буде електроенергії», – пояснює речниця «Львівобленерго».

За її словами, дізнатися свою групу відключень можна за допомогою: сайту «Львівобленерго», розділ «Чому немає світла»: https://poweron.loe.lviv.ua/. Там потрібно ввести своє місто, вулицю, номер будинку.  Так само дізнатись про свою групу можна в чат-ботах «Львівобленерго» у Viber та Telegram.

Щодо скарг мешканців на те, що часто світло включають не за графіками, а пізніше, то представниця енергетиків пояснила це двома причинами.

«Або бригада, яка включає, доїжджає до місця і їм потрібен час, або ми маємо оповіщення тривоги. В цей період наша бригада працювати не може», – зазначає Галина Петрушка.

оренда квартири Львів

Новини