Для відновлення енергосистеми України ще необхідно кілька днів – Укренерго


Енергосистема України поступово відновлюється після вже 8 ракетної атаки  – найбільше постраждали Одеська та Київська області.

Про це повідомляє Укренерго

​​«Вчора, під час ракетної атаки, найбільше постраждали Одеська та Київська області. Через пошкодження деяких електростанцій та частини електромереж в енергосистемі країни знизилось виробництво електроенергії, і для збереження балансу в енергосистемі в усіх регіонах України було тимчасово застосовано аварійні відключення споживачів.»

В компанії наголошують, ремонтні бригади роблять все можливе, щоб подати електропостачання резервними схемами там, де це можливо. Зокрема, в більшій частині Одеської області вже відновлено енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури: лікарень, котелень, водоканалів.

На відновлення обсягів виробництва електроенергії до рівня, який був до ракетної атаки 5 грудня, потрібно ще кілька діб. Наразі всім областям доведено ліміти споживання електроенергії.

Однак є регіони, де перевищено ліміти споживання, тому застосовано режим аварійних відключень.

Для отримання точної інформації по окремому регіоні в Укренерго рекомендують стежити за повідомленнями операторів системи розподілу (обленерго).

«Це вимушений крок, застосований для збереження балансу в енергосистемі. Залежно від того, як буде відновлюватись виробництво електроенергії, ліміти на її споживання теж будуть змінюватись.»

Новини