ДніпроГЕС у критичному стані, фахівці вивчають, чи варто відкривати рух по ньому – Федоров

Фото: Есппресо

Після російського обстрілу в ніч на суботу Дніпровська ГЕС перебуває в критичному стані, вивчається можливість відкриття безпечного руху транспорту.

Про це заявив голова Запорізької ОВА Іван Федоров в ефірі телемарафону, пише Українська правда.

«Наразі в критичному стані знаходиться ДніпроГЕС. Не йдеться навіть про виробництво електроенергії. Наразі повністю перекрито рух з лівого берега на правий, тож мешканці обмежені в трафіку. Для об’їзду використовуються два мости, де налагоджена логістика в обидва боки. У вихідні поки будемо так».

Федоров зазначив, що міська влада буде консультуватися з фахівцями, «щоб, якщо відкривати рух ДніпроГЕС, то він має бути безпечним для того транспорту, для якого він буде відкритий».

«Сподіваюся, що найближчими днями ми зможемо дати мешканцям чітку відповідь відносно логістики через ДніпроГЕС у Запоріжжі», – сказав голова ОВА.

Він повідомив також, що п’ятниця була рекордним днем, коли ворог понад 500 разів атакував населені пункти Запорізької області, здебільшого прикордонні.

Нагадаємо, у ніч на суботу ворог атакував енергооб’єкти у Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській та Івано-Франківській областях.

У суботу вранці у Запоріжжі було перекрито рух транспорту через Дніпровську ГЕС.

Після детального обстеження наслідків пошкодження ДніпроГЕС прийняли рішення не відкривати рух греблею на вихідні дні.

22 березня російські ракети вдарили по ДніпроГЕС 8 разів. Обстріл спричинив витік нафтопродуктів у Дніпро.

оренда квартири Львів

Новини