До групи зі створення Спецтрибуналу за злочин агресії входить уже 30 країн – Кулеба

Фото: Укрінформ

До коаліції країн зі створення Спеціального трибуналу для РФ за злочин агресії проти України входить уже 30 країн, приєдналася Греція.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі національного телемарафону, пише Інтерфакс-Україна.

«Я радий повідомити, що країн уже 30. Приєдналася сьогодні Греція до цієї групи. На вихідних було 29 країн. Я тоді сказав, що я не сумніваюся, що до наступної зустрічі цієї групи буде ще більше учасників, і ми вже бачимо, що це почало відбуватися. Завдання групи просто – коли ти туди входиш, то погоджуєшся з тим, що маєш бути створений окремий, спеціальний трибунал для переслідування РФ за злочин агресії», – сказав він.

Завдання групи – напрацювати юридичні шляхи створення трибуналу та вирішення його юридичних питань, насамперед імунітетів президента РФ Путіна та його найближчого оточення.

«Весь G7 є у цій групі», – зазначив міністр.

3 березня Кулеба повідомив, що до коаліції країн зі створення Спеціального трибуналу зі злочину агресії проти України входить уже 29 країн, одна з яких – із Латинської Америки (Гватемала).

Перше засідання країн відбулося 26 січня, тоді участь в обговоренні брали 21 країна.

Друге засідання коаліції відбудеться 21-22 березня у Страсбурзі.

Новини