До літа росіяни будуть наносити удари по аеродромній інфраструктурі – керівник Центру військово-правових досліджень

Фото: mil.in.ua

Росіяни можуть завдавати масовані ракетні обстріли зі стратегічної авіації навіть без прикриття літаків дальнього радіолокаційного стеження (ДРЛС) А-50. І хоча зараз ворог не здійснює масованих ударів вглиб країни – це тільки тимчасово.  

Про це в програмі «Головне за день» на «Першому  Західному» розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександром Мусієнко.

«Це не є перешкодою остаточною. Розвідка ведеться. В тому числі супутникова. Вони обмежили польоти і можуть використовувати лише СУ-24, які також можуть вести розвідку. Використовують дрони, щоб вивчати ситуацію на місці. В принципі, корегування ракетних ударів можна робити і без ДРЛС. Це буде важче, звичайно, але не настільки критично. Тому я не думаю, що відсутність літаків ДРЛС перешкодить їм наносити удари», – пояснює експерт.

Інша причина, на його думку, через яку росіяни не наносять удари – це накопичення ракет. Взимку запаси крилатих ракет відстріляли, зараз мають їх знову назбирати, щоб провести 4-5 масштабних ракетних атак.

Олександр Мусієнко, скриншот з відео «Першого Західного»

«Зараз така ситуація, що ворог буде вичікувати все далі, бо вони хочуть до моменту прибуття F-16 пробувати наносити масовані удари по аеродромній мережі. Тобто, будуть пробувати знищити, зашкодити, щоб зірвати постачання F-16. Думаю, такі задуми присутні. Такі обстріли вже відбувались. Нашим Збройним силам вдавалося ці наслідки надолужувати. Це не мало критичний характер. Але будуть пробувати знову ж таки», – вважає Олександр Мусієнко.

оренда квартири Львів

Новини