До Львова із волонтерською місією приїхав американський педіатр-пульмонолог Брюс Рубін

Фото: ЛОР

Показати фокуси, зіграти декілька мелодій на музичному інструменті,  дати п’ять і головне – допомогти маленьким пацієнтам. Так відбуваються консультації у лікаря-пульмонолога Брюса Рубіна, який приїхав з волонтерською місією до Львова. Тут він буде два тижні.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

До кабінету разом з батьками заходить маленький пацієнт. Тимофійкові завтра буде 6. Але зараз він не готується святкувати, а чекає лікаря. Проблема хлопчика – постійний кашель у холодну пору від якого допомагають лише антигістамінні препарати. Огляд, розпитування про симптоми і вердикт лікаря – підозра на затяжний бактеріальний бронхіт. Тож Тимофійкові призначили двотижневий курс антибіотиків.

«Ми з цією проблемою стикаємось вже третій чи четвертий рік. Просто ми не могли змогли зрозуміти етіологію. Будемо пробувати. Добре, що Брюс Рубін ще два тижні і ми будемо мати можливість перевірити цей результат», – розповідає мама Тимофійка Анна Петрова.

У черзі на консультацію чекає і сім’я Білоган  з Данилом і Дарієм. Вони дізнались про те, що можна проконсультуватись з американським лікарем і вирішили скористатись такою можливістю.

«Нас налякали попередні лікарі, в яких ми консультувались. Вони сказали, що в наших дітей потенційно може бути бронхіальна астма, як спадкова хвороба», – говорить батько дітей Роман Білоган.

Родина Білоган, скриншот з з відео «Першого Західного»

Після огляду – хороші новини. Бронхіальної астми немає, однак і надалі треба стежити за станом малечі, каже лікар.

«Я прийматиму на консультаціях дітей з ураженням легень, я – пульмонолог. Але я також хочу побачити студентів, інтернів, оскільки для мене освіта дуже важлива», – зазначає Брюс Рубін.

Тож приїзду Брюса Рубіна раді не лише пацієнти, але й студенти-медики та українські колеги.

«Це є інший досвід, досвід від професора світового рівня, який має не тільки глибокі знання, але й має величезну практику за своєю спиною», – розповідає лікарка Марія Кісельова.

Брюс Рубін, скриншот з відео «Першого Західного»

Крім того, Брюс Рубін завоював прихильність малечі, бо який ще лікар приносить з собою на огляд  губну гармоніку?

«Мені сподобалась взаємодія Брюса з дітьми, його вміння їх заспокоїти, відволікти. І це дуже важливо в професії педіатра», – говорить лікарка-інтерн Софія Волинець.

Записатись на прийом до лікаря можна Фейсбук-сторінці  львівського «Охматдиту».

«Ми обираємо пацієнтів за важкістю стану. Це є складні захворювання легеневої системи. Брюс Рубін буде ще два тижні у Львові і є змога записатись до нього на консультацію», – зазначає медична директорка Клінічного центру дитячої медицини Олена Березовська.

Це перший візит Брюса Рубіна до Львова. Однак, Україна йому не чужа. Сім’я лікаря під час Другої світової війни емігрувала зі Львова до США.

оренда квартири Львів

Новини