«Домівка врятованих тварин» у Львові припиняє своє існування

Фото: Р. Балук

Проєкт «Домівка Врятованих Тварин» розпочинає процес ліквідації центрів порятунку.

Про це на своїй сторінці написав засновник «Домівки Врятованих Тварин» Орест Залипський.

Він пояснив, що у «Домівки…» немає постійних чи навіть тимчасових спонсорів, а збори кожного разу просто наближаються до нуля.

«Центр порятунку тварин чи притулок – це дуже великі витрати і йде мова не тільки про годівлю тварин. А ми витрачаємо гроші на вивіз сміття, на заробітню плату, на матеріали, на якісну їжу для тварин, на ліки, на ветеринарів, на паливо, на ремонт автомобіля, на вакцини, на обробки, на миючі засоби, на антисептики, на рукавички, на відра, на віники, на швабри. Ну це тільки такий поверхневий список того на, що йдуть гроші притулку», – зазначив у дописі Орест Залипський

Він розповів, що через брак коштів працівникам затримують зарплатню по 1-1,5 місяці, накопичились борги до 200-300 тис за лікування тварин та борги за їжу для чотирилапих та пухнастих.

«Ми прийняли дуже складне для нашої команди рішення: ми повністю зупиняємо прийом усіх тварин та починаємо працювати над ліквідацією наших центрів. Якщо говорити прямою мовою: Ми ЗАКРИВАЄМО «Домівку врятованих тварин», – написав засновник проєкту.

оренда квартири Львів

Новини