Допомогу Україні та Ізраїлю планують голосувати в Конгресі уже 4 грудня – Politico

Фото: Politico

Лідер більшості в Сенаті, демократ Чак Шумер планує провести голосування щодо допомоги для України та Ізраїлю вже 4 грудня.

Про це пише Politico, повідомляє Українська правда.

Таким чином Шумер тисне на законодавців, щоб вони прийшли до згоди щодо політики про безпеку кордону, оскільки вона поєднується з допомогою для України та Ізраїлю.

Шумер назвав цю вимогу «найбільшою перешкодою» для надання нових коштів на захист України від Росії та війни Ізраїлю з ХАМАС.

Лідер Демократичної партії сказав, що його фракція з 51 члена готова працювати для вирішення питань імміграції, але попередив, що якщо Республіканська партія займе занадто жорстку позицію, це може «поставити під загрозу весь» додатковий законопроєкт.

Він також закликав демократів більше співпрацювати з республіканцями, щоб спробувати укласти угоду.

Він попередив про довгі ночі та дні попереду, а також про можливу роботу у вихідні.

Кілька тижнів тому була сформована двопартійна коаліція з надією досягти угоди, яка б поєднала запит Байдена на понад 100 мільярдів доларів для України, Ізраїлю, Тайваню та кордону зі змінами політики США щодо надання притулку та умовно-дострокового звільнення.

Politico пише, що є близько 60 голосів за те, щоб направити Україні ще десятки мільярдів, але республіканці попередили, що не зроблять цього без згоди щодо політики про безпеку кордону, оскільки вважають, що спікер Майк Джонсон не буде розглядати законопроєкт, у якому відсутні положення про безпеку кордону. Конгрес двічі ухвалював законопроєкти про витрати цієї осені, які не враховують допомогу Україні, і в новому році ситуація тільки ускладниться.

Шумер також сказав, що найближчими днями відбудеться брифінг щодо України для всіх сенаторів.

«Ніщо не зробить таких автократів, як Путін або Сі, зараз більш щасливими, ніж те, що Сполучені Штати коливаються у підтримці українського народу та його військових. Це не лише українська чи трансатлантична безпека, це також і американська безпека, тому що неконтрольований Путін став би осмілілим Путіним».

оренда квартири Львів

Новини