Дрон ГУР атакував радіолокаційну станцію в РФ на відстані понад 1800 км – джерело

Фото: УП

Дрон Головного управління розвідки Міноборони України 26 травня атакував радіолокаційну станцію дальнього виявлення цілей «Воронеж М», розташовану в місті Орськ Оренбурзької області РФ.

Про це повідомив співрозмовник «Української правди» в ГУР.

«Український безпілотник подолав відстань у понад 1800 кілометрів до обʼєкту противника, встановивши новий рекорд діапазону ураження для дронів-камікадзе».

Наслідки ураження уточнюються.

Російські пабліки писали, що під Орськом «упав БпЛА», а метою безпілотника, «можливо, був військовий об’єкт».

Раніше найбільш віддаленою ціллю, атакованою українськими безпілотниками, був обʼєкт у місті Салават республіки Башкортостан РФ, який розташований на 140 кілометрів ближче до українського кордону в порівнянні з Орськом.

«Воронежі М» є складовою сімейства російських стаціонарних надгоризонтних радіолокаційних станцій великої дальності. Вони призначені для виявлення космічних і аеродинамічних об’єктів, зокрема балістичних і крилатих ракет. Дана РЛС працює в метровому діапазоні хвиль та має дальність виявлення цілей до 6000 км.

Раніше з’явилася інформація про ураження дроном ГУР МОУ іншої радіолокаційної станції цього сімейства «Воронеж ДМ», розташованої у селищі Глибокий Краснодарського краю. Вона зазнала атаки 23 травня, внаслідок чого на території обʼєкту розпочалася пожежа.

оренда квартири Львів

Новини