Дронами при атаці на Кримський міст керувала команда за понад 900 кілометрів – СБУ

Скрін з відео: Фільм Кримський міст на біс. СБУ

В СБУ розповіли, що для роботи морських дронів «SeaBaby» використали спеціальний зв’язок, щоб не покладатися тільки на супутниковий зв’язок Starlink

Про це йдеться у фільмі 1+1 «Кримський міст на біс. СБУ.», пише Українська правда.

Як повідомляють у відомстві, для розробки дронів підключили волонтерів, які допомогли зробити зв’язок на безпілотних апаратах.

Дронами при атаці на Кримський міст управляла команда з Києва – за понад 900 кілометрів. Технологією виготовлення «SeaBaby» також часто цікавляться західні партнери.

«Вони нам кажуть, що в нас вчаться, при чому це топові наші партнери західного світу. Це працює наша команда і це саме креативний підхід Служби безпеки і всіх небайдужих, хто до цього доєднався. Ми використовуємо виключно наші сили і засоби, і ми створили цей продукт».

Нагадаємо, у липні 2023 року українські надводні дрони атакували Кримський міст, а в серпні – знищили нафтовий танкер Росії «SIG» у Керченській протоці і великий десантний корабель «Оленегорський горняк» у бухті Новоросійська.

Голова СБУ Василь Малюк заявляв, що виготовлення морських надводних дронів налагодили на території України на одному з підземних виробництв.

оренда квартири Львів

Новини