Друга група українських артилеристів завершує навчання на САУ AS90 у Британії

Фото: Міноборони Британії

Друга група українських артилеристів завершує навчання на грізній 155-мм САУ AS90 у Великій Британії.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Програма є частиною незмінного зобов’язання Великої Британії підтримувати Україну в її боротьбі з Росією.

Понад 1000 британських військовослужбовців беруть участь у реалізації програми, яка здійснюється на на північному заході, південному заході та південному сході Великої Британії.

Навчання на AS90 відбувається в спеціалізованому закладі під контролем Королівської школи артилерії та проводиться офіцерами та солдатами Королівського артилерійського полку.

Після вторгнення в лютому 2022 року Велика Британія взяла на себе зобов’язання підтримувати Україну та є другою за величиною армією розміру пожертв Україні, із загальним зобов’язаннями у розмірі 2,3 мільярда фунтів стерлінгів у 2022 році.

Велика Британія стала першою країною, яка пожертвувала західні основні бойові танки, подарувавши ескадрон танків Challenger 2 з броньованими евакуаційно-ремонтними машинами, а також батарею з восьми гармат AS90 у «високій готовності» та ще дві батареї у «різному ступені готовності».

AS90 – це гнучка, високоточна сучасна артилерійська система, яка забезпечує броньований захист свого екіпажу, одночасно дозволяючи йому вражати цілі на великій відстані.

Українські військовослужбовці пройшли спеціальне навчання з усіх аспектів експлуатації та обслуговування системи AS90.

оренда квартири Львів

Новини