«Дружні та відверті»: Китай розповів про переговори свого представника у Києві

Фото: МЗС Китаю

Міністерство закордонних справ Китаю повідомило, що 7 березня в Києві спецпредставник КНР Лі Хуей провів «відверті та дружні» переговори.

Про це йдеться у заяві МЗС КНР, пише Українська правда.

«Спеціальний представник Лі Хуей провів відверті та дружні переговори про китайсько-українські відносини та українську кризу з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком, першим віце-прем’єр-міністром та міністром економіки Юлією Свириденко та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

Були присутні посол КНР в Україні Фань Сяньжун, посол України в КНР Павло Рябікін, заступник міністра енергетики Світлана Гринчук та інші офіційні особи».

МЗС КНР повідомляє, що увечері того ж дня Лі Хуей завершив свій візит в Україну і поїздом залишив Київ.

Нагадаємо, в Офісі президента ввечері 7 березня повідомили, що відбувся брифінг під головуванням Єрмака щодо безпекової ситуації в Україні та інших актуальних питань для делегації КНР на чолі зі спеціальним представником Лі Хуеєм.

В ОП повідомили, що китайську делегацію було поінформовано про ситуацію на полі бою, функціонування «зернового коридору», повернення військовополонених, захист прав цивільних заручників і повернення депортованих Росією українських дітей. Китайській делегації продемонстрували зразки уламків збитої ракети виробництва КНДР.

Також було порушено питання про можливості сприяння китайської сторони у припиненні насильницької депортації українських дітей, обміні полоненими, демілітаризації та деокупації Запорізької АЕС, гарантування ядерної безпеки та інших міжнародних ініціатив нашої держави.

оренда квартири Львів

Новини