Джон Кірбі: Мусимо шукати додаткові варіанти допомогти Україні

Фото: Голос Америки

Адміністрація президента США Джо Байдена продовжує працювати з Конгресом, щоб той схвалив пакет з фінансуванням для України, а також шукатиме інші варіанти допомоги, які однак не можуть зрівнятися з основною допомогою, прийняття якої гальмує спікер Палати представників Майк Джонсон.

Про це в інтерв’ю Голосу Америці заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі.

Зокрема, він наголосив, що адміністрація Джо Байдена продовжить працювати із Конгресом, щоб забезпечити додаткове фінансування для україни. Також США працюють з союзниками та партнерами щодо можливих внесків.

«Це не значить, що вони їх не роблять – вони роблять. Але ми хочемо подивитися, що іще можна зробити. І, звісно, ми шукаємо всередині нашої власної системи, всередині нашого власного уряду та всієї адміністрації, чи є іще щось, що ми могли б зробити, щоб підтримати Україну. Але жодне із цих зусиль не зможе замінити обсягу, масштабу, який нам забезпечило б схвалення запиту на додаткове фінансування».

Джон Кірбі наголосив, що запит на додаткове фінансування для України залежить виключно від спікера Джонсона.

«Ми знаємо, і спікер Джонсон знає: якщо він винесе це на голосування, законопроєкт отримає схвалення. Є достатня двопартійна підтримка цього, в обох партіях. Тут немає питань. Справжнє питання: чи винесе він це на голосування? І тільки він може відповісти на це питання».

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому в контексті підписання США гарантій безпеки з Україною зазначив, що США працюють з українцями тривалий час, щоб переконатися, чи вони мають те, що їм потрібно у цій війні, а також як вона закінчиться.

«Наразі не маю про що повідомити чи анонсувати, але так, розмови тривають».

оренда квартири Львів

Новини