Електронного військового квитка не буде в «Дії», його розробляють Мінцифри і Міноборони – Федоров

Фото: Мінцифри

Мінцифри разом із Міноборони працюють над запровадженням електронного військового квитка, при цьому він буде не в «Дії».

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, пише Економічна правда.

«Там є певна логіка. Поки що не можу її спойлерити. Скажімо так, це може бути військовий квиток в «Дії». Проте, найімовірніше, його не буде. Зараз ми працюємо над цим проєктом окремо», – заявив Федоров.

Він підкреслив, що питання запровадження електронного військового квитка все ще опрацьовується.

«Буде правильно, якщо Міноборони першим анонсує таку новину», – резюмував міністр.

«Зараз разом з МОУ працюємо над запровадженням військового квитка. Він буде не в «Дії». У «Дії» також не буде військового електронного кабінету. Для цього буде створено окрему інформаційну систему на базі Міноборони. Повісток у «Дії» не буде теж», – пояснив він.

Нагадуємо, 23 грудня 2023 року міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що Міноборони розглядає можливість повідомляти чоловіків про необхідність з’явитися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) через електронні повідомлення.

Згідно з новим проєктом закону про мобілізацію, в Україні будуть надсилати повістки про виклик до ТЦК в електронний кабінет призовника. У середу, 7 лютого, Верховна рада підтримала законопроєкт у першому читанні. До другого читання відбудеться внесення правок.

Тим часом у Мінцифри неодноразово заявляли, що електронних повісток в «Дії» не буде.

оренда квартири Львів

Новини