Евакуація з Харкова не планується − Терехов

ФотоL Ґвара Медіа

Станом на 15 травня евакуація населення чи окремих груп мешканців з Харкова не планується, навпаки наразі до міста приїжджають люди з тих населених пунктів області, де тривають активні бойові дії.

Про це пише Українська правда.

Зокрема, за словами міського голови Харкова Ігора Терехова, у мсті понад 8 годин триває повітряна тривога, але ніч пережили спокійно. За добу були прильоти по житловій забудові. Ворог використовує техніку залякування людей, щоб люди виїжджали з міста.

«Але наразі не йде мова про евакуацію з міста Харкова. Навпаки сьогодні ми приймаємо до Харкова − приїжджають люди з районів, де зараз ідуть активні бойові дії».

За його словами, до міста вже прибули понад 6 тисяч людей − їх розмістили у гуртожитках і надають «все можливе, щоб вони почувалися більш-менш захищеними».

Речник ОСУВ «Хортиця» Назар Волошин наголосив, що місто Харків наразі захищене.

 «Харків дійсно надійно захищений, але ворог робить усе, щоб посіяти страх і паніку серед цивільного населення», − пояснив Волошин.

Терехов запевнив, що у міста достатньо і теплого одягу і інших речей, які потрібні евакуйованим, але є проблема з електропостачанням.

«Після обстрілів 23 березня, коли нам зруйнували всі ТЕЦ і трансформаторні підстанції, ми не маємо сьогодні власної генерації електроенергії. Звісно, через це є графіки відключень і для підприємств, і для житлових будинків. Ситуація напружена», − підсумував Терехов.

оренда квартири Львів

Новини