Евакуація жителів Бєлгорода – це репутаційні втрати та ганьба для Росії – військовий оглядач  

Фото: slovoidilo.ua

Влада Бєлгородської області РФ готується проводити евакуацію місцевих жителів у зв’язку з військовими діями російських добровольців. Про це повідомляє українська розвідка, посилаючись на перехоплення розмови мешканки РФ.

Військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко вважає, що евакуація мешканців означатиме репутаційні втрати для Росії. Про це він розповів в програмі «Головне за день» на «Першому  Західному».  

 «Якщо буде евакуація, то тоді офіційно російська влада визнає, що вона не може впоратись з ситуацією на своїй території. Це ганьба. Це репутаційні втрати, особливо перед такими диктатурами, як Іран, як Ісламська республіка, Північна Корея, Китай, врешті решт. Усі побачать наскільки нікчемна своїм потенціалом Росія. Тому евакуації не буде. Хто, як може, так хай сам і евакуюється», – пояснює Коваленко.

Він каже, те, що рейдові дії російських повстанців нині тривають набагато довше, свідчить про те, що в 2023 році  була така собі «проба пера». Цього разу ці рейди можуть мати наслідки.

Олександр Коваленко, скриншот з відео «Першого Західного»

«Один із вірогідних наслідків цих дій – це те, що там з’явиться «сіра зона». Через деякий час вона навіть може змінити своє забарвлення і перетворитись на плацдарм» , – вважає оглядач.

Він каже, що росіянам просто не вистачає людського ресурсу, щоб закрити кордон з Україною, бо всі сили були кинуті на наступи на лінії фронту. Тому атаки повстанців  в Бєлгородській та Курській областях і призведуть до того, що там з’явиться «сіра зона».  

оренда квартири Львів

Новини