Федоров: за кілька годин «Дія» запрацює і охочі зможуть проголосувати у Нацвідборі на Євробачення

Фото: РБК-Україна

У «Дії» під час голосування у Нацвідборі на «Євробачення-2024» була рекордна кількість користувачів за всю історію проєкту, за декілька годин система запрацює на повну та всі охочі зможуть проголосувати.

Про це у Фейсбук повідомив віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Сьогодні була рекордна кількість користувачів у Дії за всю історію проєкту. Замість 800 запитів за секунду, як було під час голосування торік, – 15 000 запитів.

Порівняно з минулим роком ми збільшили потужності в 5 разів (а запитів надійшло більше у 20 разів). І тому виникла величезна черга».

Михайло Федоров перепросив за цю ситуацію, зроблено детальний розбір, аналіз та будуть впроваджені організаційні зміни, щоб бути готовими до схожих хвиль трафіку.

«Ми разом пишемо історію найшвидшого та наймасштабнішого розвитку цифрової держави у світі. Пройдемо, пофіксимо, вийдемо на наступний рівень. Ситуація вже стабілізується, а за декілька годин усе запрацює на повну, та всі охочі зараз, уночі й завтра протягом дня зможуть проголосувати».

Він наголосив, цьогоріч «Дія» дала можливість повболівати за фаворитів на добу довше і створити десятки мемів. Наступного року цього не буде.

Нагадаємо, через перевантаження «Дії» результати Нацвідбору оголосять увечері 4 лютого.

оренда квартири Львів

Новини