Фіксується ворожа активність проти Сумщини й Чернігівщини – Зеленський

Фото: ОП

На Харківщині – тривають контрударні дії ЗСУ, напрямок посилено, зокрема Вовчанськ та загалом прикордонні райони. Також фіксується ворожа активність проти Сумщини й Чернігівщини – диверсійні групи, обстріли.

Про це йдеться у вечірньому зверненні президента Володимира Зеленського.

Президент розповів, що заслухав доповіді головкома та міністра оборони щодо ситуації на всіх напрямках, де найбільш зараз гаряче. Зокрема, на Харківщині тривають наші контрударні дії, і напрямок посилено, це Вовчанськ та загалом прикордонні райони. За цей напрямок відповідає бригадний генерал Михайло Драпатий, йому надаються необхідні засоби ураження, необхідні сили. «Зараз усе більше стає наших результатів – ми знищуємо піхоту окупанта, техніку. Дякую всім нашим воїнам, які чітко діють за наказами, зберігають позиції та роблять усе, щоб стабілізувати ситуацію. Водночас ми розуміємо, як діє ворог, і бачимо задум на відтягування наших сил.»

Також, за словами Зеленсього, не залишаються без необхідної підтримки й забезпечення донецькі напрямки, а саме – Краматорський напрямок, Покровський. Незмінна увага Купʼянському напрямку.

Фіксується також ворожа активність проти Сумщини й Чернігівщини – диверсійні групи, обстріли.

«Ми відповідаємо вогнем, як і належить. Наше завдання абсолютно зрозуміле – зірвати російську спробу розширити війну. Виконання цього завдання залежить буквально від кожного, хто зараз на позиціях зараз – від Чернігова до Вовчанська, від Харкова до Донеччини.»

оренда квартири Львів

Новини