Фінансування програми «Безпечна Львівщина» планують збільшити

Фото: ЛОР

Фінансовий ресурс на заходи Комплексної програми «Безпечна Львівщина» в 2024 році планують збільшити за рахунок перевиконання обласного бюджету минулого року. Відтак загальна сума для фінансування сил оборони України з обласного бюджету зросте орієнтовно до понад 700 млн грн.

Про це повідомляють в Львівській обласній раді.

«Під час засідання комісія опрацювала та підтримала заявки військових частин і правоохоронних органів щодо додаткового фінансування їх потреб у межах програми «Безпечна Львівщина». Далі ці бюджетні запити розгляне робоча група з питань фінансування підрозділів оборони при Львівській ОВА.

Як ми раніше і зазначали, стартова сума фінансування у 2024 році програми «Безпечна Львівщина» у 400 млн грн упродовж року буде зростати, адже зараз найважливіше завдання – це оборона держави», – підкреслив голова постійної комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Назарій Сумало.

Крім того, комісія заслухала звіт про виконання в ІІ півріччі 2023 року Антикорупційної програми Львівської обласної ради на 2023-2025 рр..

Нагадаємо, 30 березня 2023 року Львівська обласна рада першою в Україні ухвалила Антикорупційну програму за новою методологією НАЗК. 

оренда квартири Львів

Новини