Фінляндія надасть €30 мільйонів на закупівлю снарядів для України за ініціативою Чехії

Фото: Антті Хяккянен, Твіттер

Фінляндія виділить 30 мільйонів євро для закупівлі артилерійських снарядів в рамках чеської ініціативи щодо постачання боєприпасів в Україну.

Про це повідомив міністр оборони Фінляндії Антті Хяккянен у мережі X, пише «Європейська правда».

Про це рішення глава Міноборони повідомив після обговорення з командувачем Сил оборони Чехії щодо покращення підтримки європейської оборони та України.

«Зокрема, ми обговорили чеську ініціативу щодо боєприпасів. Фінляндія виділить на цю ініціативу 30 мільйонів євро», – зазначив Хяккянен.

Раніше чеський президент Петр Павел заявив, що Прага намагається доставити Україні боєприпаси так швидко, як це можливо.

Перед цим міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що, згідно з тими сигналами, які отримав Київ, українські військові вже в найближчому майбутньому відчують збільшення постачань боєприпасів в межах ініціативи Чехії.

Радник прем’єр-міністра Чехії з питань національної безпеки Томаш Пояр заявляв, що закуплені в межах чеської ініціативи боєприпаси можуть надійти в Україну вже у червні.

Про те, що Чехія знайшла до 800 тисяч снарядів, які можна за кілька тижнів відправити в Україну, якщо знайти для цього фінансування, президент Петр Павел оголосив на Мюнхенській безпековій конференції.

оренда квартири Львів

Новини