Фіцо прооперували, загрози життю нема – ВВС

Фото: TASR

За словами віцепрем’єр-міністра Словаччини Томаша Тараби, безпосередньої загрози життю прем’єр-міністра Роберта Фіцо після замаху наразі нема.

Про це пише ВВС, повідомляє Українська правда.

Як зазначає видання, за словами Тараби, він вірить у те, що Фіцо «виживе» і що він більше не перебуває в ситуації, яка загрожує його життю.

«Я був дуже шокований… на щастя, наскільки мені відомо, операція пройшла добре – і я думаю, що в кінцевому підсумку він виживе… зараз його життю нічого не загрожує».

«Він отримав важке поранення – одна куля пройшла через живіт, а друга влучила в суглоб – відразу ж його доставили в лікарню, а потім на операцію».

Нагадаємо, у прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо стріляли 15 травня після виїзного засідання уряду, його доставили в лікарню.

За словами свідків, які були на місці події, прем’єр підійшов до людей, які вітали його, і саме тоді пролунало кілька пострілів. Після цього очільник уряду впав на землю.

ЗМІ стверджують, що замах скоїв 71-річний Юрай Цинтула, який міг бути пов’язаний із проросійською воєнізованою групою Slovenskí Branci.

Замах на Фіцо засудили словацькі політики та світові лідери, зокрема й президент України Володимир Зеленський.

оренда квартири Львів

Новини