«Флюгери Львова» повертаються. 11 травня знову стартує легендарний музичний фестиваль

Фото: nsju.lviv.ua

11-12 травня у Львові відбудеться фестиваль «Флюгери Львова». У програмі – виступи відомих гуртів та пізнавальні події для різних аудиторій. «Квитком» буде добровільний внесок на підтримку українських військових.

Про це повідомили в Львівській міськраді.

Цьогоріч культовий міський фестиваль, що має тривалу історію (з 2003  року), буде трохи іншим – відповідним часу та стану, у якому живемо. Буде і лірика, українська поезія в музиці, і трохи драйву. Будуть події різного характеру і для різних аудиторій – дорослої й дитячої, зокрема тих дітей, що свого часу, з початку повномасштабного вторгнення, знайшли у Львові прихисток і живуть тут.

Розпочнеться фестиваль в суботу, 11 травня, о 10:00 із традиційного для «Флюгерів» формату – Прокидання з гуртом «Мертвий півень». А у вечірній програмі того ж дня – українська поезія від колективів «Пиріг і Батіг» і «Три кроки в ніч». І панк-рок від гурту «Бетон».

Як зазначає арт-директорка фестивалю, менеджерка Інституту стратегії культури Марта Більська, «Флюгери Львова» є відновленням традиції, на якій свого часу «трималася весна у Львові» – і яка нині може підтримати нас і водночас стати нагодою зробити внесок для наших захисників та захисниць. Фестиваль матиме благодійну складову: вхід на виступи – добровільний внесок на підтримку військових.

Цього разу, у зв’язку з безпековими заходами, подія відбудеться не в подвір’ї міської Ратуші, як було раніше, а на новому майданчику – в Закапелку Маркіяна Іващишина. Символічно, що це буде цей закапелок, адже проєкт був заснований мистецьким об’єднанням «Дзиґа» на чолі з Маркіяном Іващишином.

Програма Флюгерів 2024

11 травня, субота, Закапелок Маркіяна Іващишина

10:00 _ Прокидання із «Мертвим півнем». Ведучий Андрій Жолоб (Закапелок Маркіяна Іващишина)

12:00 _ Військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (площа Ринок)

18:00 _ Лекція дослідниці Богдани Ткачук про феномен фестивалів у час війни (Закапелок Маркіяна Іващишина)

18:30 _ Гурт «Три кроки в ніч» та читання поезії Софії Ленартович (Закапелок Маркіяна Іващишина)

19:30 _ Гурт «Бетон» (Закапелок Маркіяна Іващишина)

20:30 _ Гурт «Пиріг і Батіг» (Закапелок Маркіяна Іващишина)

12 травня, неділя

Вистава «Малюємо перемогу разом» від Першого театру (Закапелок Маркіяна Іващишина).

Це міфічна феєрія, присвячена Герою України Дмитру Коцюбайлу, позивний Да Вінчі.

Вхід вільний для дітей та їхніх батьків. Вистава рекомендована для дітей від 7 років.

«Флюгери 2024» організовують Інститут стратегії культури та ГО «Вірменська 35» за підтримки Львівської міської ради, «Кредобанку» та компанії «Львівські круасани».

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/culture/301469-u-lvovi-vidbudetsia-festyval-fliuhery-lvova-prohrama

оренда квартири Львів

Новини