Фото F-16 з українськими розпізнавальними знаками змусило росіян понервувати – Ігнат

Фото: Голос Америки

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат зауважив, що оприлюднене фото винищувача F-16 з українськими розпізнавальними знаками змусило росіян понервувати.

Таку думку він висловив у ефірі телемарафону «Єдині новини», повідомляє Укрінформ.

«Безумовно, F-16, якщо прийде в Україну, стане ласою ціллю для окупантів. Тому маємо зробити все, щоб інфраструктура, яка готується, повірте, була адаптована. Тому що зробити капітальною її це не дуже простий процес. І особливо, коли ми знаходимося під щоденними обстрілами. Тому адаптація інфраструктури відбувається, пілоти навчаються. Інтерв’ю ви бачили, нашого Фантома, і фото таке цікаве зробив зі знаками. Тут обговорюють, справжні вони чи ні. Давайте подивимося, що, і ми вже бачили, що росіяни кажуть, хай трішки понервуються», – сказав Ігнат.

Він зауважив, що ті літаки F-16, які будуть в України, «це будуть українські літаки, це вже українська зброя, уже з дійсно нанесеними маркуваннями, тризубами, колами і бортовими номерами».

На уточнення журналіста, чи підтверджує він, що літак на фото, розфарбований і розмічений згідно з українськими стандартами, відповів: «Я ж кажу, я хотів би залишити це на розсуд російських пабліків».

Як повідомлялося, 9 лютого у «Голос Америки» вийшло інтерв’ю з льотчиком ПС ЗСУ Фантомом. Матеріал проілюстрований фото з винищувачем F-16.

оренда квартири Львів

Новини