Французькі сили не будуть іти в наступ проти РФ у разі відправлення в Україну – Макрон

Фото: BBC

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що у разі можливого відправлення західних військ в Україну французькі сили не будуть іти в наступ проти Росії.

Про це Макрон заявив в інтерв’ю телеканалам TF1 і France 2, повідомляє «Європейська правда».

«Що відбувається в Україні? Війна, яка є екзистенціальною для нашої Європи і для Франції. Ми встановили занадто багато обмежень, якщо можна так сказати, в нашій лексиці. Ми не йдемо на ескалацію. Ми не перебуваємо у стані війни з Росією».

За словами Макрона, якщо Франція все ж буде змушена направити війська в Україну, то «єдиний, хто буде нести відповідальність – це кремлівський режим».

«Це будемо не ми. Ми ніколи не підемо в наступ, ніколи не перехопимо ініціативу», – запевнив він.

Французький президент, пояснюючи порушення ним ідеї про введення військ в Україну, наголосив, що в нинішніх умовах необхідно не допустити перемоги Росії у війні, яка «йде на європейській землі».

«Франція – це сила миру. Але сьогодні, щоб мати мир в Україні, ми не повинні бути слабкими. Тому ми повинні тверезо дивитися на ситуацію і з рішучістю, волею і сміливістю сказати, що ми готові вкласти ресурси для досягнення нашої мети, яка полягає в тому, щоб Росія не перемогла».

Нагадаємо, французький президент Емманюель Макрон раніше заявив, що «не можна виключати» ймовірного відправлення західних військ в Україну. Згодом він додав, що його резонансні слова були ретельно продумані.

оренда квартири Львів

Новини