Фукуяма: Україна може звільнити Крим від окупантів уже в 2023 році

Фото: Ctrcenter.org

Відомий американський політолог Френсіс Фукуяма не виключає, що Україна звільнить Крим від російських загарбників у 2023 році.

Про це заявив американський політолог, директор центру розвитку демократії у Стенфордському університеті Френсіс Фукуяма в інтерв’ю «Голосу Америки», пише Українська правда.

«Я думаю, що повернення Криму не виключене у 2023 році. Прямо зараз вони (українські військові) повинні відвоювати Херсонщину, а потім звільнити Запорізьку область. Таким чином, вони просто можуть відрізати Крим від росіян і позбавити їх можливості здійснювати постачання на півострів».

Фукуяма нагадав, що Україна вже вдарила по Керченському мосту, тож Росії буде дуже важко підтримувати свої війська в АРК.

Політолог вважає, що така ситуація призведе до відступу російських військ, і «ми побачимо ще один принизливій відхід».

Водночас Фукуяма не думає, що вихід Росії з Криму призведе до застосування Путіним ядерної зброї, адже і без того складна ситуація, в якій опинилась РФ, стане набагато гіршою.

Нагадаємо, днями американське видання The Washington Post написало, що деокупація Криму може призвести до використання президентом Росії Володимиром Путіним ядерної бомби, а невирішення питання півострова може призвести до десятилітнього конфлікту.

оренда квартири Львів

Новини