Генерал Кривонос розповів «Першому  Західному», як швидко росіяни зможуть захопити Харків

Фото: radiosvoboda.org

Російська армія готується піти у новий наступ. Аналітики і військовослужбовці
почали розмірковувати про можливі напрямки ворога. Дехто припускає, що одним із них може бути місто Харків. Особливо, в контексті останніх масованих обстрілів міста.

Однак, генерал-майор запасу Збройних сил України Сергій Кривонос вважає, що якщо окупанти й підуть туди, то «загрузнуть» там надовго.

Про це він розповів в програмі «Головне за день» на «Першому Західному».

«Харків – це не Авдіївка і не Бахмут. Це місто значно більших масштабів, воно в десятки разів більше. і по периметру це, фактично, 80 км. Щоб охопити, або блокувати таке місто, росіяни мусять мати певну кількість сил і засобів.

А ми мусимо зрозуміти, що в Харкові величезна кількість будівель різного значення і завдання готувати місто для оборони – одне із головних завдань, щоб не було у нас таких провалів з неготовністю, як у Бахмуті. Мається на увазі у військово-інженерному розумінні. В Харкові більше, ніж 22 тисячі будинків. І якщо кожен будинок буде фортецею, то скільки його треба буде брати…  Якщо місто Бахмут, яке в десять разів менше за площею, брали більше, ніж рік», – зазначає генерал.

Крім того, у Харкові – величезна кількість станцій метро. Якщо використовувати ці підземні комунікації, то Харків, на думку Кривоноса, може стояти не один рік.

оренда квартири Львів

Новини