Главу Пентагону знову госпіталізували, він у відділенні інтенсивної терапії

Фото: АрміяInform

Міністра оборони Сполучених Штатів знову госпіталізували, за повідомленням Пентагону, із «симптомами, що вказують на гостру проблему з сечовим міхуром».

Про це йдеться у заяві речника Пентагону Патрика Райдера, повідомляє Українська правда.

«Сьогодні (11 лютого), приблизно о 14:20, міністр оборони Ллойд Дж. Остін ІІІ був доставлений охороною до Національного військово-медичного центру імені Волтера Ріда для обстеження у зв’язку з симптомами, що вказують на гостру проблему з сечовим міхуром».

У заяві зазначається, що про госпіталізацію Остіна повідомлені заступник міністра оборони і голова Об’єднаного комітету начальників штабів, а також Білий дім і Конгрес США.

«Наразі міністр продовжує виконувати свої посадові функції та обов’язки.

Заступник міністра готовий взяти на себе функції та обов’язки міністра оборони, якщо це буде потрібно.

Міністр Остін поїхав до лікарні з несекретними і секретними системами зв’язку, необхідними для виконання своїх обов’язків».

Уранці 12 лютого сайт Пентагону з посиланням на заключення медиків повідомив, що Остіна було поміщено у відділення інтенсивної терапії.

Як відомо, Ллойда Остіна виписали з лікарні 15 січня після двох тижнів лікування ускладнень, які виникли після операції через рак простати.

Після цього він працював з дому – зокрема, очолив 18-те засідання Контактної групи з питань оборони України.

Минулого тижня лікарі зазначили, що лікування Остіна триває добре, й додаткового хірургічного втручання не планують.

Раніше у США виник значний розголос довкола госпіталізації глави Пентагону через те, що Байден і вищі посадовці адміністрації Білого дому перший час навіть не знали, що Остін у лікарні.

оренда квартири Львів

Новини