Городоцька ОТГ визнана однією з найуспішніших в Україні щодо реформи шкільного харчування

Фото: ЛОВА

За результатами реалізації реформи шкільного харчування Перша Леді відзначила досвід Городоцької територіальної громади як один з найуспішніших в Україні. Таку оцінку Олена Зеленська дала під час селекторної наради щодо впровадження нового формату шкільного харчування у закладах освіти.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

До цього у громаді не вистачало працівників харчоблоків, відтак Городоцький ОЗЗСО 5 та Братковицький ЗЗСО І-ІІ ступенів об’єднали зусилля і створили дві опорні кухні. Зараз вони безперебійно забезпечують гарячою та збалансованою їжею дітей з 20 шкіл і 11 дитсадків Городоцької ТГ. Ця громада першою в Україні почала харчувати дітей, використовуючи опорні кухні. Їжу зараз доправляють навіть у ті школи та дитсадки, де харчування не було десятиліттями.

Водночас начальник Львівської ОВА Максим Козицький розповів, що в області є 121 школа, де неможливо організувати приготування гарячих обідів.

«За останні три роки ми закупили обладнання для їдалень та харчоблоків 106 закладів загальної середньої освіти Львівщини. У 78 закладах облаштували повністю нові харчоблоки. Але, на жаль, досі в області є 121 школа, де неможливо організувати процес приготування гарячої їжі. Найбільше таких у Самбірському і Дрогобицькому районах, Ходорівській і Жидачівській ТГ.

Щоб вирішити проблему, йдемо до того, аби заклади профтехосвіти у нашій області, на базі яких створили НПЦ з кухарства (Бориня, Львів, Самбір, Сокаль, Меденичі, Дрогобич, Стрий), почали надавати кейтерингові послуги. Таким чином забезпечимо якісним та доступним за цінами харчуванням ті школи і дошкільні заклади Львівщини, які не можуть зробити цього самостійно», – сказав очільник Львівщини.

Фото: ЛОВА
оренда квартири Львів

Новини