Готуємо зустрічі та документи, які точно стануть новинами – Зеленський

Фото: ОП

Україна продовжує готувати нові візити партнерів та безпекові угоди для нашої держави й життя загалом у Європі.

Про це йдеться у вечірньому зверненні президента Володимира Зеленського.

«Готуємо зустрічі та документи, які точно стануть новинами за найближчі тижні. Нові візити в Україну наших партнерів. Нові безпекові угоди для нашої держави й життя загалом у Європі.

Та, звичайно, ми продовжуємо готувати фактичний старт перемовин із Європейським Союзом на червень. З нашого, українського боку всі деталі будуть опрацьовані на сто відсотків. Україна виконала свої зобовʼязання. І на таку ж активність – результативну активність – Україна розраховує і з боку партнерів.»

Президент також розповів, що Україна продовжує підготовку першого Глобального саміту миру, який може й повинен показати, чого варта міжнародна співпраця та всі слова про захист Статуту ООН і міжнародного порядку.

Володимир Зеленський наголосив, що говорив із лідерами Іспанії, Бельгії, Латвії, Фінляндії та Кабо-Верде.

«Крок за кроком ми вийдемо на справді глобальну спільноту – кожен континент буде представлений на нашому Саміті у Швейцарії, різні нації – і географічно великі, і географічно менші, і ті, хто вже чітко висловився на підтримку міжнародного права, і ті, хто ще це зробить.

Поки в Москві лише лицемірно використовують термін «багатополярність», щоб прикрити свої спроби контролювати життя інших націй, ми створюємо реальний інструмент реальної багатополярності – запрошуємо на Саміт миру світову більшість. І саме більшість має сказати своє слово – може наблизити справедливий мир.»

оренда квартири Львів

Новини