Готуємося до надзвичайних ситуацій під час опалювального сезону – Андрій Годик

Фото: drohobych-rada

Львівщина вже готова до опалювального сезону на 99%. Залишаються дрібні недопрацювання, які можна буде доробити в останній момент. Але опалення подадуть вчасно, відповідно до температурних норм, якщо… не завадить ворог.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

«В частині котлів, теплоенергоцентралей випробування проведені, вся інфраструктура готова. Це великий позитив. Більше того, у частині об’єктів здійснені заміни магістральних трубопроводів. Як наслідок, маємо надію, що при пікових навантаженнях в нас не буде поривів», – запевнив посадовець.

Попри це, він наголошує, що треба буде готовим до різних викликів, оскільки в країні триває війна. І ворог, порушуючи всі міжнародні конвенції, б’є по об’єктах соціальної і критичної інфраструктури, тому Львівщині треба готуватись до всіх можливих ситуацій, наприклад, до ракетних ударів.

«На випадок пошкодження об’єкта теплокомуненерго чи електропостачання, розроблений план взаємодії аварійних та екстрених служб. Він складається з двох основних етапів: це ремонт або відновлення об’єкту при можливості, і розгортання плану щодо надання можливості обігріву населення. В нас є стаціонарні і мобільні пункти обігріву, які спільно з місцевим самоврядування ДСНС готові розгорнути в лічені години», – зазначив Андрій Годик.

Наразі на випадок надзвичайних ситуацій готові 130 стаціонарних  і 25 мобільних пунктів обігріву. Їх може стати більше, якщо допоможуть західні партнери. За словами Андрія Годика, область співпрацює з USAID щодо надання мобільних котелень, генераторів, наметів з надувом. Як наслідок, кількість мобільних місць обігріву може збільшитись.

оренда квартири Львів

Новини