Говорити про причини катастрофи у Броварах зарано – представники Нацполіції і Повітряних сил

Фото: Реальний Київ, Телеграм

Представники Нацполіції та повітряних сил зазначають, що наразі говорити про попередні причини авіакатастрофи в Броварах зарано.

Зокрема, як заявила речниця Нацполіції Мар’яна Рева, на борту гелікоптера було 9 людей. Наразі буде тривати ідентифікація тіл. Інші загиблі діти та дорослі, які були біля дитячого садка. Станом на 11.30 офіційно повідомили про 18-х загиблих (серед них 3 дітей).

За словами Реви, говорити про попередні причини аварії дуже рано, для цього слідчі мають провести відповідні роботи.

Речник Командування Повітряних сил Юрій Ігнат також наголосив, що про причини авіакатастрофи в Броварах говорити рано.

«Комісія буде розслідувати причини. Це не буде 1-2 дні, тому що дослідження авіакатастрофи займає певний час. Думаю, буде створена державна комісія, до якої увійдуть різні авіаційні фахівці. Вони дослідять причини того, що відбулося, та які фактори впливали на те, що вертоліт впав».

Ігнат зазначив, що очільник МВС був на борту вертольота Super Puma, який в рамках міжурядової угоди українські рятувальники отримали від Франції.

Речник повітряників зазначив, що в Україні силові відомства мають власні вертольоти, а у ДСНС є навіть літаки.

Під час брифінгу силовиків та представників ОП з місця катастрофи українців закликали не спекулювати на темі аварії. Наразі слідчі працюють на місці події, а очевидців і тих, хто має відеоматеріали, закликають звернутися до поліцейських.

Українська правда

оренда квартири Львів

Новини