Громадам Львівщини передали ще дев’ять нових шкільних автобусів  

Фото: ЛОВА

До громад Львівщини поїхали ще 9 шкільних автобусів. Новий транспорт замінить ті «школярики», які передали на потреби Збройних Сил, а також ті, у яких завершується термін експлуатації. Загалом цьогоріч для громад закупили 70 «Школяриків».

Про це повідомляють в Львівській ОВА.

Автобуси вирушили до Бродівської, Новояворівської, Червоноградської, Бібрської, Тростянецької, Рудківської громад – в тому числі два спеціалізовані «Школярики» до Городоцької ТГ та в Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді.

«Школярики» виготовили на Черкаському автобусному заводі. Кожен автобус розрахований на 30 пасажирів. Їх закупили коштом співфінансування освітньої субвенції з державного бюджету, обласного бюджету та коштів територіальних громад.

«З нашої області на потреби армії вилучили 83 “Школярики”, але за підтримки держави та громад, ми цьогоріч повністю закриємо потреби у шкільних автобусах. Торік ми закупили 126 автобусів, в тому числі 8 спеціалізованих, ще 70 – в цьому році. Діти мають мати якісні умови навчання. На Львівщині, з-поміж небагатьох областей, навчальний рік почався в очному форматі і ми тішимося, що таким чином якість здобутих знань залишатимуться на високому рівні», – наголосив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабінету Міністрів №418, між регіонами України розподілили державну субвенцію для закупівлі автобусів «Школярик». Львівщина, відповідно до постанови, цьогоріч отримає з державного бюджету субвенцію в розмірі понад 80 млн грн.

оренда квартири Львів

Новини