ГУР про атаку на нафтобазу в Санкт-Петербурзі: Це нова «якість» засобів ураження


В Головному управлінні розвідки України вважають, що атака безпілотників у ніч на 18 січня по нафтобазі у Санкт-Петербурзі свідчить про «нову якість» засобів ураження.

Про це заявив представник української військової розвідки Андрій Юсов в ефірі «УП. Live»

«Ми традиційно не підтверджуємо і не спростовуємо, а просто констатуємо. Бавовна була в Ленінградській області і раніше, але цього разу це нова якість «бавовни» і що стосується географії і що стосується засобів ураження. І так, для ворога є підстави переживати за свої військові об’єкти, які дислокуються на території Петербургу і Ленінградської області.

Та сама нафтобаза, яка активно використовується для обходу санкцій і відповідно використовується для постачання і фінансування військ загарбників і окупаційного корпусу в Україні – це предметні і законні цілі для подібного роду інцидентів».

Юсов також додав, що ударні БпЛА «могли бути запущені з території Росії, але це не точно».

Раніше джерела «УП» повідомили, що атака українських безпілотників у ніч на 18 січня по нафтобазі в Ленінградській області РФ є спецоперацією Головного управління розвідки МОУ.

18 січня російське оборонне відомство повідомило про атаку українських безпілотників, зокрема у Ленінградській області, БпЛА начебто було збито. Водночас Astra повідомила, що безпілотник упав і вибухнув на території АТ «Петербурзький нафтовий термінал» у Санкт-Петербурзі.

оренда квартири Львів

Новини