Футбольний ЧС-2022: хакери Anonymous пригрозили президенту ФІФА корупційними викриттями

Колаж: Anonymous, Твіттер

Хакери групи Anonymous пригрозили президенту ФІФА корупційним викриттям через те, що той не приймає рішення щодо участі збірної Ірану у футбольному ЧС-2022.

Про це йдеться на сторінці групи у Твіттері, пише Укрінформ.

«Привіт, Джанні Інфантіно, президент ФІФА, ми стежимо за тобою, ти ігноруєш наше прохання заборонити участь збірної Ірану в чемпіонаті світу з футболу. Ми добре знаємо, що ти так само корумпований, як і твій попередник. Незабаром ти станеш свідком надзвичайних сюрпризів від нашого імені. Чекай на нас», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, хакери Anonymous повідомили про злам понад 100 тисяч електронних листів від Іранської компанії з виробництва та розробки ядерної енергії, а також 320 тисяч листів від ArianTel, іранської телекомунікаційної компанії, що документують іранські системи спостереження та систему SIAM.

Нагадаємо, США та Албанія зберуть неофіційне засідання Ради безпеки ООН у середу, 2 листопада, для обговорення протестів в Ірані, що спалахнули після смерті у вересні 22-річної Махси Аміні від рук так званої поліції моралі, затриманої за неправильне носіння хіджабу.

Режим у Тегерані вдався до жорстокого придушення протестних настроїв, а також до інших обмежувальних заходів, у тому числі відключення інтернету.

Новини