Харківщина: РФ обстрілює мирних мешканців, шестеро людей підірвалися на мінах

Скрін з відео

Росіяни обстрілювали населені пункти Харківщини вздовж лінії зіткнення та кордону з РФ, поранено двоє людей, серед них 11-річний хлопчик. Окрім того, шестеро людей підірвалися на мінах.

Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.

За його словами, протягом минулої доби російські окупанти обстрілювали населені пункти Харківщини вздовж лінії зіткнення та кордону з РФ в Куп’янському, Ізюмському, Чугуївському та Харківському районах.

Ворожими обстрілами пошкоджені житлові будинки, господарчі споруди та об’єкти інфраструктури. На жаль, є постраждалі. В Куп’янську поранення отримав хлопчик 11 років, в Чугуївському районі з пораненнями госпіталізована 65-річна жінка.

Після втечі окупантів на звільнених територіях Харківщини дуже високою є мінна небезпека. Протягом минулої доби на мінах підірвались 6 мирних мешканців. 2 людей підірвалися на авто в Дергачівському районі, ще 2 – в Ізюмському, 2 – в Чугуївському. Усі вони госпіталізовані з пораненнями.

«Вкотре закликаю усіх мешканців звільнених територій бути максимально обережними. Уникайте узбіч доріг, лісосмуг, та другорядних доріг. Пересувайтеся лише там, де уже проведено розмінування.»

оренда квартири Львів

Новини