Хвиля коронавірусу на Львівщині іде на спад, – Орест Чемерис

Фото: DW

Минулого тижня в Львівській області зафіксували понад 1000 нових випадків захворювання на COVID-19. Але це менше на 13 %, аніж було виявлено попереднього.

Про це в ефірі ТРК «Перший Західний» розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

За його словами, зараз Львівщина знаходиться на піку чергової хвилі інфекції.

«Якщо проаналізувати динаміку заповнюваності ліжок, то протягом останнього тижня ми спостерігаємо стабільну ситуацію. Навіть з тенденцією до покращення: зменшення кількості госпіталізованих. Минулого тижня виявили понад 1000 випадків. Попереднього було 1200. Тобто, маємо позитивну динаміку – близько 13%. Тому сподіваємося, що протягом наступних тижнів будемо фіксувати спад захворюваності на COVID-19», – заявив Орест Чемерис.

На його думку,  допомогти має погода. З потеплінням завжди відбувається зменшення загострення гострих респіраторних захворювань.  

Крім того, зараз на Львівщині домінує підштам коронавірусу, який проходить доволі легко, хоча і передається  достатньо швидко.  

Зокрема, в області поширений штам коронавірусу «Омікрон, а нещодавно  виявили і новий підтип – «Кракен». Медики кажуть, що він не має специфічних мутацій, які б робили його більш небезпечним за інші варіанти.

Новини