II Осінній медсестринський форум. У Львові презентували аптеку «Lege artis» та оновлене фармацевтичне відділення

Фото: ЛОР

У Львівському медичному фаховому коледжі післядипломної освіти презентували навчальну аптеку «Lege artis» та оновлене фармацевтичне відділення. Захід відбувся в межах II Осіннього медсестринського форуму.

Про це повідомляє Львівська обласна рада

Проєкт реалізувався в межах програми польського співробітництва з розвитку, що фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

«Відтепер студенти нашого коледжу черпатимуть знання на лише з книжок і теоретичних лекцій, а безпосередньо з практики. Як бачимо, тут все продумано до найменших дрібниць і все відбуватиметься як у реальному житті. Кожен випускник, який пройде тут навчання, матиме тверде підґрунтя для свого професійного росту.

Вірю, що ця добра ініціатива ще більше підніме рівень практичних знань наших студентів та позитивно вплине на якість послуг, які надає фармацевтична мережа Львівщини», – зазначив депутат обласної ради Олег Дуда.

Фото: ЛОР

Директорка Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти Леся Вовк подякувала польським партнерам за допомогу та плідну співпрацю між коледжем і польським Фондом «Наука для розвитку». «Це великий вклад в розвиток фармацевтичної освіти нашої держави», – наголосила Леся Вовк.

«У нашому фармацевтичному навчально-тренінговому центрі студенти зможуть здобути практичні навички та надалі застосовувати на практиці. Тут розміщено навчальну аптеку, в якій студенти зможуть навчатися працювати умовах наближених до реальних, також в навчальних кабінетах. представлені зразки ліків різних фармакологічних груп, є мультимедійне обладнання, ми вивчатимемо покази до застосування медичних препаратів і роботі безпосередньо в аптеці», – розповів викладач дисципліни «Організація та економіка фармації»  Андрій Дацко.

Генеральний консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч відзначила амбітну мету керівництва коледжу. За її словами, польські колеги подивовані Україною, яка в такий складний час російської агресії не зупинилася, а докладає зусиль, щоб розвиватися і створювати такі умови для здобуття якісної освіти.

Президент польського Фонду «Наука для розвитку» Вєслав Птах зазначив, що презентоване відділення – це результат великої праці натхненників проєкту і польська сторона і надалі підтримувати та розвивати співпрацю з Львівщиною.

Новини